Акваріум з рибкою Півник

Дизайн «River»
Круглий акваріум з рибкою    Півник
1300 грн
Обрати
Дизайн «White»
Круглий акваріум з рибкою   Півник
1350 грн
Обрати
Дизайн «White River»
Круглий акваріум з рибкою   Півник
1300 грн
Обрати
Дизайн «White and White»
Круглий акваріум з рибкою   Півник
1400 грн
Обрати
Дизайн «Red White»
Круглий акваріум з рибкою   Півник
1400 грн
Обрати
Дизайн «Red River»
Круглий акваріум з рибкою   Півник
1300 грн
Обрати
Дизайн «Green River»
Круглий акваріум з рибкою   Півник
1300 грн
Обрати
Дизайн «Green White»
Круглий акваріум з рибкою   Півник
1400 грн
Обрати

Дизайн «River»
Акваріум-келих з рибкою        Півник
1650 грн
Обрати

Дизайн «White River»
Акваріум-келих з рибкою   Півник
1650 грн
Обрати

Дизайн «Red White»
Акваріум-келих з рибкою    Півник
1750 грн
Обрати

Дизайн «Red River»
Акваріум-келих з рибкою   Півник
1650 грн
Обрати

Дизайн «Green River»
Акваріум-келих з рибкою   Півник
1650 грн
Обрати

Дизайн «Green White»
Акваріум-келих з рибкою   Півник
1750 грн
Обрати

Дизайн «White and White»
Акваріум-келих з рибкою   Півник
1750 грн
Обрати

Дизайн «White»
Акваріум-келих з рибкою    Півник
1700 грн
Обрати

Дизайн «Mix River»
Акваріумний набір Sunsun ATK 250D, 15л з рибкою Півник
4200 грн
Обрати

Дизайн «River»
Акваріумний набір Sunsun ATK 200D 10л з рибкою Півник
3200 грн
Обрати

Дизайн «White River»
Акваріумний комплект Minjiang MJ 238, 7л з рибкою Півник
2900 грн
Обрати

Дизайн «Red River»
Акваріумний комплект Minjiang MJ 238, 7л з рибкою Півник
2900 грн
Обрати

Дизайн «Green River»
Акваріумний комплект Minjiang MJ 238, 7л з рибкою Півник
2900 грн
Обрати
  

Акваріум з рибкою Півник

Сьогодні важко чимось здивувати дорослого або дитину при величезному виборі таких різноманітних товарів. Оригінальний подарунок - круглий акваріум з рибкою Півник саме те, що наша компанія може Вам запропонувати. Адже оригінальність подарунка полягає в тому, що рибка Півник не потребує додаткового обладнання, вона здатна дихати повітрям з поверхні води. І, що саме головне, - мінімум догляду, з чим легко може впоратися навіть дитина, дотримуючись інструкції.
Доглядаючи, за рибкою у дитини формується почуття відповідальності і самостійність. Дитина проявляє турботу, доброту та інтерес, що сприятливо впливає на розвиток.
Що стосується дорослих, то останнім часом стало дуже актуальним стало ставити круглий акваріум біля робочого столу, що дозволяє впродовж дня зняти емоційну напругу, понизити рівень тривоги і сформувати стресостійкість. Маючи можливість перемкнути увагу на акваріум з рибкою навіть на декілька хвилин підвищує працездатність, покращує корцентрацию уваги і активізує розумова активність.
Круглий акваріум з рибкою Півник може принести неймовірну радість і задоволення для дітей і дорослих. Адже не лише діти бажають мати маленького друга в акваріумі, але і дорослі колись мріяли про такий подарунок.
Використання в оформленні тільки натуральних матеріалів позитивно позначилося на збільшену кількість замовлень. Це і не дивно, але навіть рибка в такому акваріумі почуває себе краще. Вашому вибору представлені самі різні дизайни в оформленні акваріума, на самий різний смак. Дизайн Green White чудово виглядає в акваріумний набір Tetra Cascade Globe 6.8л з рибкою Півник в комплекті і безкоштовною доставкою по Києву.
Якщо Вам більше подобаються прямі лінії в інтер'єрі - пропонуємо чудовий варіант прямокутний акваріумний комплект Sunsun ATK 200d, 10л разом з рибками. Або ж відмінний акваріумний набір Minjiang MJ 238 7л, білий, чорний, срібло з устаткуванням та рибками.
 
Замовити акваріум з рибкою Ви можете по телефону вказаному на сайті або заповнити форму замовлення внизу сторінки. Безкоштовна доставка комплекту може, здійснюється в день прийому замовлення або ж в інший погоджений день. Доставка акваріума по Києву включає: акваріум, рибку, грунт, рослину, корм, інструкція по відходу і вода на об'єм акваріума.
 
Чому Ви повинні купити акваріум з рибками у нас?
1. Найголовніше, це звісно самі рибки півники, і на них особлива увага. Рибок ми замовляємо безпосередньо з Таїланду, Малайзії або Сінгапуру. Якість рибок - вищий клас ААА, розмір ХХL. Відповідно і ціна на них вища. По приїзду рибки проходять обов'язковий карантин і профілактичне лікування. Повірте, за нашу роботу з рибками близько 7 років, ще жодного разу рибки не приїжджали здоровими на 100! Після усіх процедур, що займають приблизно тиждень, рибка Півник прилаштовується до нашого корму, оскільки рибка там їсть зовсім інше.
Буває починає їсти на 3-4 день, буває через тиждень, а буває і йде у світ інший так і не "скуштувавши смак життя на Україні". Тільки після цього Ваше бажання отримати акваріум з рибками виконується нами. І якщо Ви думаєте, що після усього цього рибка півник може дешево коштувати тоді сміливо "купуйте".
Так, ми не всемогутні, і рибки, не з "металу", також хворіють, але хвороби лікуються, і життя триває далі.
2. Круглий акваріум. Ми замовляємо круглі акваріуми лише з потовщеного силікатного скла. Скло товще чим зазвичай в цих виробах, але є один мінус - інколи зустрічаються на стінці дрібні бульбашки. На ринку України представлені багато круглих акваріумів, але тільки 5-10% можна наповнювати водою, усе інше тільки для декору і цукерок в офісах. Такий виріб при наповненні водою просто тріскається. Обов'язково, перш ніж купити акваріум з рибками, запитуйте у продавця товщину скла.
3. Декор. Кожен акваріум ми комплектуємо тільки натуральною річковою галькою (камінчиками). Камінчики обов'язково промиваються і дезинфікуються. Рослини, якими ми комплектуємо акваріуми - пластикові.Виготовлені з екологічно чистого пластика призначеного для утримання його у воді з рибками. Пластикові рослини не втрачають колір, не тверднуть, довговічні у відході і не розсипаються після першого чищення.
Часто ставлять питання, а можна використати живі рослини? Можна! Але для цього треба створити хоч би мінімальні умови, а саме - світло потрібного спектру, температуру 26 градусів, фільтрація води і використання добрив в чи сухому і рідкому вигляді.
4. Корм. Для годування риб ми використовуємо корм фірми Tetra у вигляді різноколірних пластівців, їм же і комплектуємо акваріум з рибками. За нашими спостереженнями цей корм чудово підходить рибкам. У рибок стає насичений і яркийцвет, вони активні, тривалість життя близько 3 років. Звичайно, за умови не перегодовувати і доглядати за акваріумом. Також можна годувати і іншими спеціалізованими кормами для рибки півник, але на нашому ринку вони не завжди є в наявності. Рибка до корму дуже звикає і стає проблемою знайти корм потрібної фірми.
Важливо! Після доставки буває що рибка півник наступного дня не їсть корм. Не треба турбується, у рибки стрес і вона не так вже і голодна. У такому разі треба почекати 2-3 дні і знову дати поїсти. В основному рибка вже тільки цього і чекає щоб її погодували.
5. Доставка. Доставляється круглий акваріум з рибкою півник в зібраному виді (камінчики, рослина, і корм). Також на об'єм акваріума в пакеті акваріумна вода і окремо в пакетику рибка. Воду ми привозимо саме з акваріума, де рибка живе, щоб мінімізувати стрес і створити максимально сприятливі умови для життя Вашого майбутнього улюбленця. Надалі Ви тільки підмінюєте 20-30оды від загального об'єму.При доставці кур'єр на місці наповнює акваріум водою і випускає рибку. Також консультує про годування і подальший догляд.
При такій комплектації - скомплектований акваріум, рибка в пакетику, вода в пакеті на об'єм акваріума - Ви легко зможете самі транспортувати акваріум з рибками упродовж 6-8 годин, і легко вже на місці залити воду в круглий акваріум і випустити рибку.
6. І нарешті. Ми не звичайний зоомагазин або інтернет-магазин, де "продали і забули". Ми надали Вам послугу, але не одноразово, а на увесь період життя Вашого улюбленця. Ви сміливо можете консультуватися з будь-яких питань з нашими фахівцями. І не сумнівайтеся, Ви точно не пошкодуєте вибравши нашу послугу!
Рибка Півник в акваріумі
Рибка Півник пристосований дихати звичайним повітрям живучи в акваріумі, який не вимагає додаткового устаткування. Це сама невередлива риба у світі але вона бійцівська, з цих причин в акваріумі від 2,5 літрів до 9л. вона живе одна. Розмір рибки близько 5-7 см
 
 
 
 
На главную страницу На предыдущую страницу На начало страницы