Акваріум з рибкою Півник, Дизайн «Red River»

Увеличить

Доставка по Києву
безкоштовно!!!

У комплекті: круглий акваріум, рибка Півник, ґрунт (річкова ґалька), камінчики (червоний мармур), рослина, корм на 5 місяців, інструкція по догляду за Півником, вода.
Оберіть рибку
№1

Додати до замовлення
№2

Додати до замовлення
№3

Додати до замовлення
№4

Додати до замовлення
№5

Додати до замовлення
№6

Додати до замовлення
№7

Додати до замовлення
№8

Додати до замовлення
№9

Додати до замовлення
Додаткові товари
№1
будиночок L
ціна 100 грн
№2
амфора L
ціна 50 грн
№3
ботинок L
ціна 50 грн
№4
кладофора
ціна 30 грн
№5
сачёк
ціна 60 грн
Анубиаснана (Anubiasbarterivar. nana) - живое неприхотливое аквариумное растение для небольших аквариумов. Отлично приживается в круглых аквариумах с рыбками с минимальным освещением.
 
 
№6
Анубиаснана
ціна 150 грн
Гибкий LED светильник Aqualighter Pico Soft для освещения круглых аквариумов до 30 литров, а также прямоугольных аквариумов объёмом до 10 литров.Лучшее решение для содержания нетребовательных растений, креветок и рыб, типа данио-рерио, петушков и др. в аквариумах небольших объемов. Питание светильника происходит от USB (переходник в комплект не входит).
 
№7
LED лампа
ціна 310 грн
№8
Сомик
ціна 30 грн
Tetra Betta Granules - корм для петушков (гранулы). Tetra Betta Granules Тетра Бетта Гранулы – это питательный сбалансированный корм для петушков. Чрезвычайно аппетитные плавающие гранулы с натуральными усилителями цвета придадут вашим рыбкам красивую окраску. Корм обогащен витаминами и питательными веществами для укрепления иммунной системы. Не мутит воду.
 
№9
корм
ціна 50 грн
AquaSafe – кондиционер,  который связывает тяжелые металлы, полностью нейтрализует хлор и создает окружающую среду, максимально приближенную к природным условиям обитания рыб. Коллоидный раствор серебра защищает слизистые оболочки рыб, а магний и витамин В1 уменьшают стрессовый эффект.
 
№10
AquaSafe
ціна 80 грн
 

Замовити

*Ваше Ім'я
Ваш E-mail
*Телефон
*Адреса, куда слід доставити
День і час прибуття
*Форма і об'єм акваріуму (зразок: круглий на 5 літрів/ бокал на 6 літрів)
*Номер і назва риби, яка Вам сподобалась (зразок: Золота риба №1/ Півник №1)
Тут Ви можете написати нам листа (задати питання, якщо забажаєте щось додати до акваріуму, то вкажіть номер товару (приклад, №1- амфора) и т.щ.)
Вкажіть код з малюнку Оновити малюнок
 

Круглий акваріум з рибкою дизайн "Red River"
Акваріум з рибкою Півник дизайн Red RiverКруглий акваріум вже досить довго не втрачає популярності, а в останні роки його все частіше побачиш на столі у будинку або офісі. Це обумовлено їх компактністю та формою, що дозволяє поставити його на будь-якій поверхні, необмежуючи при цьому простір. Круглий акваріум з рибкою Півник дизайн Red River стане невід'ємною частиною робочого місця, кухні або спальні. Отримавши акваріум в подарунок Київ, Ви не лише отримуєте якусь річ, Вам подарували емоцію, частинку живої природи, красою якої можна милуватися вживу.
Маленький акваріум з однією рибкою Півник на робочому столі відверне від метушні, подарує гарний настрій і заряд бадьорості на цілий день. Якщо Ви вирішили завести рибок або зробити подарунок, Вашій увазі ми пропонуємо купити круглий акваріум з рибкою Півник в комплекті з усім необхідним для життя Вашого улюбленця. Вибираючи комплект, Вам залишається лише вибрати вподобаний дизайн, рибку Півник і замовити акваріум.
Виходячи, з представлених розмірів в круглий акваріум найчастіше саджають одну або декілька рибок залежно від об'єму самого акваріума. Ну, і зазвичай найяскравіший представник в такому акваріумі - це Бійцівська рибка Півник.
Простота в догляді і пристосованість до умов життя без додаткового устаткування ставить рибку Півник в пріоритеті відносно інших риб. Рибка Півник в круглому акваріумі не лише дуже яскрава, а й найрізноманітніша рибка у своєму виді. Круглий акваріум з однією рибкою об'ємом на 5 літрів - це оптимальне рішення для утримання рибки. У такому акваріумі Півник мешкає 2.5-3 роки, як в природніх умовах середовища існування.
Акваріум з рибками в Києві - це бездоганний подарунок для дитини, себе, близьких і знайомих. Купити акваріум з рибками в Києві для дитини - це не просто подарувати подарунок - це формування таких почуттів як відповідальність, турбота, доброта, інтерес, що позитивно впливає на його розвиток.
Замовити або купити комплект - акваріум зрибкою Ви можете на нашому сайті, подзвонивши, по вказаному номеру тел.або заповнити форму замовлення.
Тільки у нас Ви можете купити міні акваріум в Києві і самому вибрати рибку Півника в бажаному кольору.
Ми завжди підтримуємо повний асортимент акваріумів і рибок. Будьте упевнені, у нас є, що Вам запропонувати. Безкоштовна доставка по Києву!
 
Доставка
Доставляється акваріум в зібраному стані (вимитий ґрунт, чисті камінчики, рослина, і корм) в окремому пакетику з водою Рибка і акваріумна вода в спеціальному пакеті. Воду ми привозимо саме з акваріума, де рибка живе, щоб мінімізувати стрес і створити максимально сприятливі умови для життя Вашого майбутнього улюбленця. Вам залишається лише наповнити акваріум водою і випустити рибку. При такій комплектації - Ви легко зможете самі транспортувати акваріум з рибками упродовж 12 годин.
 
Важливо
Акваріумний комплект з рибкою Півник -це комплексне рішення, яке наша команда пропонує сьогодні покупцеві. Унікальність цієї пропозиції полягає в тому, що ми пропонуємо вже готову пропозицію в комплексі - готовий комплект - акваріум з рибками або акваріум з однією рибкою.
Вам не потрібно думати про збір обладнання в акваріумі, про сумісність рибок, про вибір декору (камінчики, рослини) - усе це показано на нашому сайтіу у вже зібраних готових комплектах з різними оформленнями та рибками на вибір. Вам потрібно лише вибрати вподобаний акваріумний комплект, рибок, і ми доставимо безкоштовно по Києву бажане замовлення.
Лише наша компанія пропонує вже готові рішення, ми найперші і з величезним досвідом в цьому напрямі, лише у нас найбільший і різноманітний вибір акваріумних комплектів з рибками.
Вибираючи нас, Ви повністю можете бути впевнені в якісній послугі.
Нас вибирають люди, які цінують свій час.
Нам довіряють тому, що ми з відповідальноі та любов'ю відносимся до своєї справи.

 
 
 

Похожие товары


Дизайн «Mix River»
Акваріум Sunsun ATK 200D 10л з Золотою рибкою
3200 грн
Обрати

Дизайн «Green River»
Аквариум Tetra Cascade Globe с Золотой рыбкой
3900 грн
Обрати
Дизайн «White River»
Круглий акваріум з рибкою   Півник
от 1300 грн
Обрати
Fluval Chi Aquarium Kit 19л
Аквариум с рыбками Fluval Chi Aquarium Kit 19л
5900 грн
Обрати

Дизайн «Red River»
Акваріум-келих з рибкою   Півник
от 1650 грн
Обрати
Дизайн «Green River»
Круглий акваріум з рибкою   Півник
от 1300 грн
Обрати
 
 
На главную страницу На предыдущую страницу На начало страницы