Акваріум-келих з рибкою Півник, Дизайн «White and White»

Увеличить

Доставка по Києву
безкоштовно!!!

У комплекті: акваріум-келих, рибка Півник, ґрунт (білий мармур), камінчики (білий мармур), ростина, корм на 5 місяців, інструкція по догляду за рибкою Півник, вода.
Оберіть рибку
№1

Додати до замовлення
№2

Додати до замовлення
№3

Додати до замовлення
№4

Додати до замовлення
№5

Додати до замовлення
№6

Додати до замовлення
№7

Додати до замовлення
№8

Додати до замовлення
№9

Додати до замовлення
Додаткові товари
№1
Амфора
ціна 100 грн
№4
Кладофора
ціна 50 грн
№5
Сачок для риб
ціна 100 грн
Анубиаснана (Anubiasbarterivar. nana) - живое неприхотливое аквариумное растение для небольших аквариумов. Отлично приживается в круглых аквариумах с рыбками с минимальным освещением.
 
 
№6
Анубіас Нана
ціна 150 грн
Гибкий LED светильник Aqualighter Pico Soft для освещения круглых аквариумов до 30 литров, а также прямоугольных аквариумов объёмом до 10 литров.Лучшее решение для содержания нетребовательных растений, креветок и рыб, типа данио-рерио, петушков и др. в аквариумах небольших объемов. Питание светильника происходит от USB (переходник в комплект не входит).
 
№7
LED лампа
ціна 310 грн
№8
Сомик Анциструс
ціна 100 грн
Tetra Betta Granules - корм для петушков (гранулы). Tetra Betta Granules Тетра Бетта Гранулы – это питательный сбалансированный корм для петушков. Чрезвычайно аппетитные плавающие гранулы с натуральными усилителями цвета придадут вашим рыбкам красивую окраску. Корм обогащен витаминами и питательными веществами для укрепления иммунной системы. Не мутит воду.
 
№9
Корм Betta Granules
ціна 150 грн
AquaSafe – кондиционер,  который связывает тяжелые металлы, полностью нейтрализует хлор и создает окружающую среду, максимально приближенную к природным условиям обитания рыб. Коллоидный раствор серебра защищает слизистые оболочки рыб, а магний и витамин В1 уменьшают стрессовый эффект.
 
№10
Кондиціонер AquaSafe
ціна 150 грн
 

Замовити

*Ваше Ім'я
Ваш E-mail
*Телефон
*Адреса, куда слід доставити
День і час прибуття
*Форма і об'єм акваріуму (зразок: круглий на 5 літрів/ бокал на 6 літрів)
*Номер і назва риби, яка Вам сподобалась (зразок: Золота риба №1/ Півник №1)
Тут Ви можете написати нам листа (задати питання, якщо забажаєте щось додати до акваріуму, то вкажіть номер товару (приклад, №1- амфора) и т.щ.)
Вкажіть код з малюнку Оновити малюнок
 
Акваріум-келих з рибкою дизайн "White and White"
Акваріум-келих з рибкою - це відмінний подарунок для дитини, себе, близьких і знайомих. Бездоганним фаворитом в цьому, поза сумнівом це акваріум-келих. Акваріум-келих об'ємом від 3л оптимально підходить для однієї рибки, такої як, наприклад - рибка Півник. За деякими характеристиками цей акваріум навіть перевершує своїх "круглих конкурентів" - акваріум келих точно не покотиться :). Унікальність цієї моделі це порожниста ніжка, в якій знаходяться камінчики, що, поза сумнівом, притягає інтерес. Акваріум у формі келиха має порівняно не великі об'єми (трохи більше 10л), тому якраз ідеально підходить для рибки Півник. Акваріум-келих дизайн River чудово поєднується в кухонному інтер'єрі на ряду, зі своїми меншими родичами, які правда для іншого призначення. Також, цілком гідно акваріум-келих з рибкою виглядає на робочому столі.
Для дитини акваріум з рибками - це формування таких почуттів як відповідальність, турбота, доброта, інтерес, що позитивно впливає на його розвиток. Цікаво спостерігати за життям рибок в акваріумі. Без всяких сумнівів цей подарунок принесе радість Вам і Вашій дитині. За акваріумом дуже легко доглядати. Невеликий об'єм дає можливість витрачати мінімум часу в догляді за акваріумом, з чим може впоратися навіть дитина.
 
Акваріум з рибками в Києві - це бездоганний подарунок для дитини, себе, близьких і знайомих. Купити акваріум-келих з рибками в Києві для дитини - це не просто подарувати подарунок - це формування таких почуттів як відповідальність, турбота, доброта, інтерес, що позитивно впливає на його розвиток.
Замовити або купити комплект - акваріум-келих з рибкою Ви можете на нашому сайті, подзвонивши, по вказаному номеру тел.або заповнити форму замовлення.
Тільки у нас Ви можете купити міні акваріум в Києві і самому вибрати рибку Півника в бажаному кольору.
Ми завжди підтримуємо повний асортимент акваріумів і рибок. Будьте упевнені, у нас є, що Вам запропонувати. Безкоштовна доставка по Києву!
  
Доставка
Доставляється акваріум в зібраному стані (вимитий ґрунт, чисті камінчики, рослина, і корм) в окремому пакетику з водою Рибка і акваріумна вода в спеціальному пакеті. Воду ми привозимо саме з акваріума, де рибка живе, щоб мінімізувати стрес і створити максимально сприятливі умови для життя Вашого майбутнього улюбленця. Вам залишається лише наповнити акваріум водою і випустити рибку. При такій комплектації - Ви легко зможете самі транспортувати акваріум з рибками упродовж 12 годин.
  
Важливо
Акваріумний комплект з рибкою Півник -це комплексне рішення, яке наша команда пропонує сьогодні покупцеві. Унікальність цієї пропозиції полягає в тому, що ми пропонуємо вже готову пропозицію в комплексі - готовий комплект - акваріум з рибками або акваріум з однією рибкою.
Вам не потрібно думати про збір обладнання в акваріумі, про сумісність рибок, про вибір декору (камінчики, рослини) - усе це показано на нашому сайтіу у вже зібраних готових комплектах з різними оформленнями та рибками на вибір. Вам потрібно лише вибрати вподобаний акваріумний комплект, рибок, і ми доставимо безкоштовно по Києву бажане замовлення.
Лише наша компанія пропонує вже готові рішення, ми найперші і з величезним досвідом в цьому напрямі, лише у нас найбільший і різноманітний вибір акваріумних комплектів з рибками.
Вибираючи нас, Ви повністю можете бути впевнені в якісній послугі.
Нас вибирають люди, які цінують свій час.
Нам довіряють тому, що ми з відповідальноі та любов'ю відносимся до своєї справи.
 
 
 
 

Похожие товары

Sunsun ATK 250D, 15л
Акваріумний набір з Рибками 15л Sunsun ATK 250D 
4400 грн
Обрати
С живыми растениями
Дизайн «River»
18л с оборудованием, с живыми растениями и Золотыми рыбками
4500 грн
Обрати

Дизайн «White and White»
Акваріум-келих з рибкою   Півник
от 1750 грн
Обрати
Дизайн «Green River»
Круглий акваріум з рибкою   Півник
от 1300 грн
Обрати
Minjiang MJ 238, 7л
Акваріум з рибками Minjiang 7л
2900 грн
Обрати
Sunsun YA-01, 4л
Акваріумий набір з рибками Sunsun YA-01, 4л
3500 грн
Обрати
 
 
На главную страницу На предыдущую страницу На начало страницы