Про нас

 
Якщо Ви бажаєте підкреслити свій статус, наповнити будинок або офіс елегантними, виконаними з міцних матеріалів предметами інтер'єру, то акваріуми, які ми робимо, стануть кращим вибором для Вас. Акваріум - це виразне рішення інтер'єру будь-якого приміщення.
 
Компанія "AquaTime" з 2007 року успішно працює у сфері виготовлення акваріумів. За цей час ми придбали репутацію виробника, який виправдовує усі надії замовника.
Майстри "AquaTime" успішно поєднують кращу якість і оригінальну, вишукану красу використовуючи при виготовленні акваріумів новітні технології. Продукцію відрізняє поєднання ціни, якості і сучасного дизайну.
Наші менеджери виїдуть до вас, проконсультують і зроблять усі необхідні зиміри майбутнього акваріума. Досвідчений дизайнер розробить проект майбутнього виробу з урахуванням Ваших побажань. У нас ви маєте можливість замовити акваріум в Києві по індивідуальному виготовленню : прямокутні і кутові акваріуми, з опуклими, прямими і увігнутими фасадами, акваріуми-кулі, столи і колони.
Акваріуми на замовлення виготовляються з силікатного скла виробництва Польща, Франція, Італія.
Також ми маємо можливість запропонувати для Вас купити готові акваріуми (фірм Juwel, Jebo, Minjiang).
Важлива частина акваріума - обладнання, це фільтр, обігрівач, лампи, компресор і інше. Існує дуже багато різних фірм, що пропонують на ринку акваріумне устаткування. Але передусім лідирують по виробництву якісної продукції є фірми Juwel, Hagen, Eheim, JBL, Resun, Sera, які ми використовуємо для акваріума.
Акваріум - це будинок для тих жителів, яких вам допоможе також підібрати наш фахівець. Мешканці акваріума ніколи не надокучать і не порушать тишу. А спостереження за цією невеликою частинкою водного світу дає людині можливість розслабитися і набути внутрішніх сил. А хороше самопочуття завжди стимулює людину до активної діяльності, будить нові ідеї і розвиває творчий потенціал.
"AquaTime" також націлена на довгострокові стосунки з вами, здійснюючи необхідне обслуговування, якого потребує акваріум : чистка акваріума, спостереження за здоров'ям риб (акваріумних жителів), доставка корму і так далі. Якість продукції і обслуговування відповідає попиту клієнта. З упевненістю можемо сказати, що для наших фахівців немає нічого неможливого! Будь-яка Ваша фантазія, буде з великим задоволенням реалізована.
 
Тепер все готово і ми можемо взятися за справу.
Виконаний нашими майстрами акваріум вірою і правдою служитиме Вам і Вашим дітям.
 
 
 
 
 
 
На главную страницу На предыдущую страницу На начало страницы