Акваріумний набір Sunsun ATK 250D, 15л з рибкою Півник, Дизайн «Mix River»

Увеличить

Доставка по Києву
безкоштовно!!!

У комплекті: акваріум, система фільтрації, LED овітлення, підставка, ґрунт (річкова ґалька), камінчики(червоний та білий мармур) рослина - 2шт, рибка Півник, корм на 5 місяців, вода, інструкція по догляду за рибкою.
Оберіть рибку
№1

Додати до замовлення
№2

Додати до замовлення
№3

Додати до замовлення
№4

Додати до замовлення
№5

Додати до замовлення
№6

Додати до замовлення
№7

Додати до замовлення
№8

Додати до замовлення
№9

Додати до замовлення
Додаткові товари
№1
Амфора
ціна 100 грн
№4
Кладофора
ціна 50 грн
№5
Сачок для риб
ціна 100 грн
Анубиаснана (Anubiasbarterivar. nana) - живое неприхотливое аквариумное растение для небольших аквариумов. Отлично приживается в круглых аквариумах с рыбками с минимальным освещением.
 
 
№6
Анубіас Нана
ціна 150 грн
Гибкий LED светильник Aqualighter Pico Soft для освещения круглых аквариумов до 30 литров, а также прямоугольных аквариумов объёмом до 10 литров.Лучшее решение для содержания нетребовательных растений, креветок и рыб, типа данио-рерио, петушков и др. в аквариумах небольших объемов. Питание светильника происходит от USB (переходник в комплект не входит).
 
№7
LED лампа
ціна 310 грн
№8
Сомик Анциструс
ціна 100 грн
Tetra Betta Granules - корм для петушков (гранулы). Tetra Betta Granules Тетра Бетта Гранулы – это питательный сбалансированный корм для петушков. Чрезвычайно аппетитные плавающие гранулы с натуральными усилителями цвета придадут вашим рыбкам красивую окраску. Корм обогащен витаминами и питательными веществами для укрепления иммунной системы. Не мутит воду.
 
№9
Корм Betta Granules
ціна 150 грн
AquaSafe – кондиционер,  который связывает тяжелые металлы, полностью нейтрализует хлор и создает окружающую среду, максимально приближенную к природным условиям обитания рыб. Коллоидный раствор серебра защищает слизистые оболочки рыб, а магний и витамин В1 уменьшают стрессовый эффект.
 
№10
Кондиціонер AquaSafe
ціна 150 грн
 

Замовити

*Ваше Ім'я
Ваш E-mail
*Телефон
*Адреса, куда слід доставити
День і час прибуття
*Форма і об'єм акваріуму (зразок: круглий на 5 літрів/ бокал на 6 літрів)
*Номер і назва риби, яка Вам сподобалась (зразок: Золота риба №1/ Півник №1)
Тут Ви можете написати нам листа (задати питання, якщо забажаєте щось додати до акваріуму, то вкажіть номер товару (приклад, №1- амфора) и т.щ.)
Вкажіть код з малюнку Оновити малюнок
 
Акваріумний комплект Sunsun ATK 250D 15л з рибками
 
Якщо ви вирішили завести рибок, оновити свій акваріум або зробити подарунок, до вашої уваги ми пропонуємо купити акваріумний комплект SUNSUN ATK - 250D в комплекті зі всім, необхідним для життя Ваших улюбленців з послугою ВСЕ ВКЛЮЧЕНО. Вибираючи цю послугу, Вам залишається лише вибрати вподобаний дизайн, рибок і замовити акваріум.
 
Цей акваріум підходить як для початкуючого акваріуміста так і для людини, яка хоче прикрасити свій інтер'єр. Саме цей акваріум розроблений спеціально для поціновувачів стилю і практичності.
 
Оптимальний об'єм акваріума SUNSUN ATK 250d - 15 л. дозволяє помістити в нього рибку Півник, Золоту рибку і багато різних зграйних риб, креветок та дрібних крабів.
Акваріумний комплект SUNSUN ATK-250D 15л виготовлений з якісного скла, за рахунок чого він прослужить вам довгі роки.
Акваріум укомплектований потужним світлодіодним світильником SUNSUN AD - 150 з двома видами світлодіодів (сині і білі), що дозволяє містити в ньому не вибагливі живі рослини. Кріпиться світильник до задньої стінки акваріума за допомогою надійного кріплення. Потужність світильника 5 Вт.
У комплект акваріума також входить безшумний внутрішній фільтр SUNSUN HJ - 117b, який оснащений флейтою для насичення води киснем, що робить акваріум з рибками оптимальним для їх утримання. Споживча потужність - 3 Вт.
Нижня частина акваріума укомплектована пластиковим піддоном для запобігання ковзанню по поверхні і захистом дна від ушкоджень при експлуатації.
 
Усе необхідне для повноцінного життя акваріума є в комплекті. Вибирайте послугу ВСЕ ВКЛЮЧЕНО і насолоджуйтеся красою підводного світу.
Для дитини акваріум з рибками - це формування таких почуттів як відповідальність, турбота, доброта, інтерес, що позитивно впливає на його розвиток. Цікаво спостерігати за життям рибки. Без всяких сумнівів цей подарунок принесе радість Вам і Вашій дитині. У догляді акваріум також простий, як і його конкуренти. Невеликий об'єм дає можливість витрачати мінімум часу у догляді за акваріумом, з чим може впоратися навіть дитина.
 
Лише у нас Ви можете купити міні акваріум в Києві і самому вибрати рибку Півника по бажаному кольору. Також з радістю пропонуємо великий асортимент у виборі різних дизайнів оформлення для цієї моделі.
 
 
 
 
 

Похожие товары


Дизайн «Green White»
Акваріум-келих з рибкою   Півник
от 1750 грн
Обрати

Дизайн «Green River»
Акваріум-келих з рибкою   Півник
от 1650 грн
Обрати

Дизайн «River»
Акваріум Sunsun ATK 200D 10л з Золотою рибкою
3100 грн
Обрати

Дизайн «Mix River»
Акваріум Sunsun ATK 200D 10л з Золотою рибкою
3200 грн
Обрати
С живыми растениями
Дизайн «River»
18л с оборудованием, с живыми растениями и Золотыми рыбками
4500 грн
Обрати
Sunsun YA-01, 4л
Акваріумий набір з рибками Sunsun YA-01, 4л
3500 грн
Обрати
 
 
На главную страницу На предыдущую страницу На начало страницы