Акваріуми з рибками. Готові комплекти

 

Акваріум з рибкою Півник

- це особливий подарунок, яким ви можете по-справжньому здивувати та порадувати будь-кого…  

 
 
 

Акваріум з Золотою рибкою

чудове доповнення в інтер'єрі, що принесе радість і дітям, і дорослим …  »»

 
 
 
 

Акваріуми з рибками

повністю укомплектовані акваріуми з різноманітними рибками доставка та облаштування "під ключ" ! »»

  
 
 

Самий простий в догляді акваріум!!!

Акваріум з рибкою Півник – дійсно можна рахувати самим простим та легким в догляді. Ми наведемо ряд фактів, що підтверджує це: 
  • рибка Півник здатна дихати киснем, що виключає необхідність облаштування акваріума додатковим обладнанням (компресор чи фільтр); 
  • Півника можна заселити в акваріум невеликого розміру, що спрощує процес догляду за рибкою і за акваріумом;
  • мінімальна витрата часу на догляд за акваріумом ( 15 хвилин 1 раз в 2 неділі);
  • рибка може не харчуватися до 4-5 днів, на той випадок, якщо вам потрібно від'їхати на цей час (або в офісі тривалі вихідні). Якщо ваша відсутність триватиме довше (біля 10 - 14 днів), то ми пропонуємо особливий корм, яким рибка харчуватиметься на період вашої відсутності;
 
Лише ми пропонуємо акваріуми, що повністю укомплектовані всім неохідним для комфортного проживання рибки, яку ви також можете обрати, враховуючи свої уподобання (форма та колір Півника). Для Півника ми пропонуємо акваріуми різної форми (круглий, бокал, "капля", циліндр, прямокутний, куб і т.д.)  та літражу (3л, 5л, 7л, 10 л і.т.д), з обладнанням та без. 
 
Для оформлення акваріума ми переважно використовуємо природні матеріали, що благоприємно впливає на самопочуття рибки. На нашому сайті представлені акваріуми для Півника з різними дизайнами. 
Обираючи повністю укомплектований акваріум ви економите не лише свій час та матеріальні блага, а й отримуєте безкоштовну доставку по Києву, консультацію щодо догляду, та повний запуск акваріума.
 

Ви хочете купити акваріум із золотою рибкою???

Діти і дорослі вірять у виконання своїх бажань. Лише у одних вони виконуються частіше, а інших рідше. Напевно у кого є акваріум із золотою рибкою бажання виконуються частіше, ніж у інших. Сумнівів немає в тому, що саме золота рибка виконує усі Ваші бажання. Так чому ж не купити акваріум Tetra Cascade Globe в Києві із золотою рибкою - адже це одно з кращих пропозицій на ринку. Акваріум оснащений усім необхідним для повноцінного життя Вашого улюбленця.
Наявність фільтрації забезпечує кришталево чисту воду у поєднанні з аерацією у вигляді справжнього водоспаду, світлодіодне підсвічування з дуже яскравими кристалами робить імітацію променів сонця у воді, сучасний дизайн і різна колірна гамма акваріума прикрасить будь-який інтер'єр.
 
Купити акваріум Tetra Cascade Globe із золотою рибкою, це як крокуючи в ногу з часом, оскільки це, сучасний та інноваційний продукт європейської якості. Круглий акваріум із золотою рибкою займає не багато місця і стане чудовим доповненням в кімнаті, на кухні або дитячій. Золоті рибки дуже активні, рухливі та грайливі, і спостерігати за ними саме задоволення. У них навіть є присутнім інтелект. Коли Ви годуєте рибку в один і той же час вони вже заздалегідь чекають Вас якраз в тому місці, де отримують їжу.
Золота рибка в круглому акваріумі за наявності устаткування в середньому живе близько 5 років. І за цю кількість років, скільки ж вона може виконати бажань, просто представити важко, головне не скупитися і загадувати більше.
 
Лише у нас Ви можете купити круглий акваріум із золотими рибками і повним комплектом усього необхідного або окремо купити золоту рибку.
 

Купити акваріум з рибками в Києві!!! Акваріум для початківців!!!

Наша команда не зупиняється на місці, завжди йдемо вперед і розвиваємося. Доволі багато хто може запропонувати акваріум з рибкою Півник, але ми єдині, хто може запропонувати Вам купити Акваріум з рибками і повним комплектом усього необхідного. Для тих, хто уперше знайомиться з акваріумістикою, акваріум для початківців, відмінне рішення.
На нашому сайті Ви можете вибрати відповідний акваріум, дизайн його оформлення і варіант рибок, які сподобалися всього в декілька кроків. Усі варіанти рибок відмінно уживаються між собою і не конкурують. Також Ви можете додатково купити рибки в акваріум, яких немає в запропонованих варіантах. Рибки для акваріума в наявності у нас постійно, і асортимент їх збільшується.
Маленький акваріум з рибками на робочому столі не лише багато місця не займе, але і подарує розслаблення, відверне від метушні, гарний настрій і унікальність.
 
 
 
 
 
На главную страницу На предыдущую страницу На начало страницы