Акваріум Sunsun ATK 200D 10л з Золотою рибкою, Дизайн «Mix River»

Увеличить

Доставка по Києву
безкоштовно!!!

У комплекті: акваріум, система фільтрації, LED овітлення, підставка, ґрунт (річкова ґалька), камінчики(червоний та білий мармур) рослина - 2шт, золота рибка, корм на 5 місяців, вода, інструкція по догляду за рибкою.
Оберіть рибку
№1

Додати до замовлення
№2

Додати до замовлення
№3

Додати до замовлення
№4

Додати до замовлення
№5

Додати до замовлення
№6

Додати до замовлення
Додаткові товари
№1
будиночок L
ціна 100 грн
№2
амфора L
ціна 50 грн
№3
ботинок L
ціна 50 грн
№4
кладофора
ціна 30 грн
№5
сачёк
ціна 60 грн
Анубиаснана (Anubiasbarterivar. nana) - живое неприхотливое аквариумное растение для небольших аквариумов. Отлично приживается в круглых аквариумах с рыбками с минимальным освещением.
 
 
№6
Анубиаснана
ціна 150 грн
Гибкий LED светильник Aqualighter Pico Soft для освещения круглых аквариумов до 30 литров, а также прямоугольных аквариумов объёмом до 10 литров.Лучшее решение для содержания нетребовательных растений, креветок и рыб, типа данио-рерио, петушков и др. в аквариумах небольших объемов. Питание светильника происходит от USB (переходник в комплект не входит).
 
№7
LED лампа
ціна 310 грн
№8
Сомик
ціна 30 грн
AquaSafe – кондиционер,  который связывает тяжелые металлы, полностью нейтрализует хлор и создает окружающую среду, максимально приближенную к природным условиям обитания рыб. Коллоидный раствор серебра защищает слизистые оболочки рыб, а магний и витамин В1 уменьшают стрессовый эффект.
 
№10
AquaSafe
ціна 80 грн
 

Замовити

*Ваше Ім'я
Ваш E-mail
*Телефон
*Адреса, куда слід доставити
День і час прибуття
*Форма і об'єм акваріуму (зразок: круглий на 5 літрів/ бокал на 6 літрів)
*Номер і назва риби, яка Вам сподобалась (зразок: Золота риба №1/ Півник №1)
Тут Ви можете написати нам листа (задати питання, якщо забажаєте щось додати до акваріуму, то вкажіть номер товару (приклад, №1- амфора) и т.щ.)
Вкажіть код з малюнку Оновити малюнок
 
Акваріум з рибками Sunsun ATK 200D, 10л
 
Діти і дорослі вірять у виконання своїх бажань. Тільки у одних вони виконуються частіше, а інших рідше. Скоріш за все у кого є золота рибка в акваріумі Sunsun ATK 200d, бажання виконуються частіше, ніж у інших. Сумнівів немає в тому, що саме золота рибка виконує усі Ваші бажання. Так чому ж не купити акваріум із золотими рибками - адже це одно з кращих пропозицій на ринку. Акваріум оснащений усім необхідним для повноцінного життя Вашого улюбленця.
Наявність фільтрації забезпечує кришталево чисту воду у поєднанні з аерацією у вигляді бульбашок, світлодіодний світильник надає Вам можливість постійно споглядати за Вашими улюбленцями.
Абсолютно нова і стильна серія акваріумів Sunsun, пропонує нову модель ATK 200d на 10л. Зовнішній вигляд Sunsun ATK 200d виглядає дуже гармонійно у будь-якому інтер'єрі, як на офісному столі, так і у будь-якому куточку вашій квартирі, створюючи при цьому максимальний затишок і красу вашого приміщення. Цей акваріум підходить як для початкуючого акваріуміста так і для людини, яка хоче прикрасити свій інтер'єр. Саме цей акваріум розроблений спеціально для поціновувачів стилю і практичності.
Акваріум ATK 200d - виготовлений з високоякісного скла. Акваріум дуже компактний у своїх розмірах, його габарити 21х22х23 см Оптимальний об'єм акваріума SUNSUN ATK 200d - 10 л. дозволяє містити в нім Золоту рибку і багато різних зграйних риб, креветок і дрібних крабів. Акваріум укомплектований потужним світлодіодним світильником SUNSUN AD - 150 з двома видами світлодіодів (сині і білі), що дозволяє містити в нім не вимогливі живі рослини. Кріпиться світильник до задньої стінки акваріума за допомогою надійного кріплення.
Споживана потужність світильника 5 Вт.
У комплект акваріума так само входить безшумний внутрішній фільтр SUNSUN HJ - 111b, який оснащений флейтою для насичення води киснем, що робить акваріум з рибками оптимальним для їх утримання. Споживана потужність - 3 Вт.
Нижня частина акваріума укомплектована пластиковим піддоном для відвертання ковзання по поверхні і захистом дна від ушкоджень при експлуатації.
Усе необхідне для повноцінного життя акваріума, є в комплекті. Вибирайте послугу ВСЕ ВКЛЮЧЕНО і насолоджуйтеся красою підводного світу.
Для дитини акваріум з рибками - це формування таких почуттів як відповідальність, турбота, доброта, інтерес, що позитивно впливає на його розвиток. Цікаво спостерігати за життям рибки. Без всяких сумнівів цей подарунок принесе радість Вам і Вашій дитині. У відході акваріум все також простий, як і його конкуренти. Невеликий об'єм дає можливість витрачати мінімум часу у відході за акваріумом, з чим може впоратися навіть дитина.
Лише у нас Ви можете купити акваріум в Києві і самому вибрати рибку. Також з радістю пропонуємо великий асортимент у виборі різних дизайнів оформлення для цієї моделі акваріума. Ми не лише завжди підтримуємо асортимент акваріумів з рибками, але і розширюємо його.
Купити рибку з акваріумом Ви можете на нашому сайті, подзвонивши, по вказаному номеру тел. або заповнити форму замовлення.
 
 
 
 

Похожие товары


Дизайн «Green River»
Акваріумний комплект Minjiang MJ 238, 7л з рибкою Півник
2900 грн
Обрати
Minjiang MJ 238, 7л
Акваріум з рибками Minjiang 7л
2900 грн
Обрати
Minjiang MJ 268, 10л
Аквариум с рыбками Minjiang 10л
3100 грн
Обрати
Diversa Startup 40 Led, 25л
Аквариумый набор с рыбками Diversa Startup 40 Led, 25л
4100 грн
Обрати
Дизайн «Green White»
Круглий акваріум з рибкою   Півник
от 1400 грн
Обрати

Дизайн «Green River»
Акваріум-келих з рибкою   Півник
от 1650 грн
Обрати
 
 
На главную страницу На предыдущую страницу На начало страницы