Акваріумний набір Tetra Cascade Globe 6.8л з рибкою Півник, Дизайн «River»

Увеличить

Доставка по Києву
безкоштовно!!!

У комплекті: акваріум, система фільтрації, LED освітлення та захист від бризок, підставка, ґрунт, рослина, рибка Півник, корм, вода, інструкція по догляду за рибкою.
Колір акваріуму:
Оберіть рибку
№1

Додати до замовлення
№2

Додати до замовлення
№3

Додати до замовлення
№4

Додати до замовлення
№5

Додати до замовлення
№6

Додати до замовлення
№7

Додати до замовлення
№8

Додати до замовлення
№9

Додати до замовлення
Додаткові товари
№1
будиночок L
ціна 100 грн
№2
амфора L
ціна 50 грн
№3
ботинок L
ціна 50 грн
№4
кладофора
ціна 30 грн
№5
сачёк
ціна 60 грн
Анубиаснана (Anubiasbarterivar. nana) - живое неприхотливое аквариумное растение для небольших аквариумов. Отлично приживается в круглых аквариумах с рыбками с минимальным освещением.
 
 
№6
Анубиаснана
ціна 150 грн
Гибкий LED светильник Aqualighter Pico Soft для освещения круглых аквариумов до 30 литров, а также прямоугольных аквариумов объёмом до 10 литров.Лучшее решение для содержания нетребовательных растений, креветок и рыб, типа данио-рерио, петушков и др. в аквариумах небольших объемов. Питание светильника происходит от USB (переходник в комплект не входит).
 
№7
LED лампа
ціна 310 грн
№8
Сомик
ціна 30 грн
Tetra Betta Granules - корм для петушков (гранулы). Tetra Betta Granules Тетра Бетта Гранулы – это питательный сбалансированный корм для петушков. Чрезвычайно аппетитные плавающие гранулы с натуральными усилителями цвета придадут вашим рыбкам красивую окраску. Корм обогащен витаминами и питательными веществами для укрепления иммунной системы. Не мутит воду.
 
№9
корм
ціна 50 грн
AquaSafe – кондиционер,  который связывает тяжелые металлы, полностью нейтрализует хлор и создает окружающую среду, максимально приближенную к природным условиям обитания рыб. Коллоидный раствор серебра защищает слизистые оболочки рыб, а магний и витамин В1 уменьшают стрессовый эффект.
 
№10
AquaSafe
ціна 80 грн
 

Замовити

*Ваше Ім'я
Ваш E-mail
*Телефон
*Адреса, куда слід доставити
День і час прибуття
*Форма і об'єм акваріуму (зразок: круглий на 5 літрів/ бокал на 6 літрів)
*Номер і назва риби, яка Вам сподобалась (зразок: Золота риба №1/ Півник №1)
Тут Ви можете написати нам листа (задати питання, якщо забажаєте щось додати до акваріуму, то вкажіть номер товару (приклад, №1- амфора) и т.щ.)
Вкажіть код з малюнку Оновити малюнок
 
 

Акваріумний набір Tetra Cascade Globe 6.8л - це не лише новинка від компанії Tetra, але і відмінна якість сумісна з хорошим комфортом для рибок. Новинка вже присутня на ринку декілька років і успішно зарекомендувала себе з позитивного боку. Купити круглий акваріум Tetra Cascade Globe 6.8л - це мати сучасний стиль і дизайн разом з німецькою якістю.
По рекомендаціях виробника в акваріум можна заселити не лише рибку Півник, але і Золоту рибку. Саме за наявність насоса з циркуляцією води акваріум Tetra Cascade Globe 6.8л із Золотою рибкою перевершує своїх конкурентів. Продумана фільтрація картріджом забезпечує ідеальну чистоту води. Завдяки системі водоспаду вода збагачується киснем, що робить круглий акваріум з рибками комфортним для їх утримання.
При такій аерації води в акваріумний комплект Tetra Cascade Globe 6.8л можна підселяти і інших дрібних рибок (неони, гупии, данио) в невеликих кількостях. Наявність автономної фільтрації із замінимими картріджами робить акваріум дуже простим у відході. Саме простота у відході у поєднанні з кращим дизайнерським рішенням робить акваріум із золотими рибками фірми Tetra Cascade Globe кращим подарунком для себе, дитини або друзів. Купити акваріумний набір Tetra Cascade Globe 6.8л в Києві з рибкою Півник - це справжній живий подарунок для справжнього поціновувача живої природи.
Завдяки унікальній системі фільтрації, при установці захисту від бризок, акваріум не видає шуму, так що при включеному LED освітленні круглий акваріум з рибками можна використати в якості нічника. Тільки німці могли зробити так, щоб в нічнику плавали риби. Купити нічник - Tetra Cascade Globe акваріум з рибками - ви можете у нас. Простота і легкість у відході за акваріумом з рибками робить його ідеальним в якості подарунка для дітей.
Купити нічник - Tetra Cascade Globe акваріум з рибками - ви можете у нас. Простота і легкість у відході за акваріумом з рибками робить його ідеальним в якості подарунка для дітей.
Тільки у нас Ви можете купити міні акваріум з підсвічуванням в Києві і самому вибрати рибку Півника по бажаному кольору. Також з радістю пропонуємо великий асортимент у виборі різних дизайнів оформлення для цієї моделі акваріума. Ми не лише завжди підтримуємо асортимент акваріумів з рибками, але і розширюємо його.
Купити рибку з акваріумом Ви можете на нашому сайті, подзвонивши, по вказаному номеру тел. або заповнити форму замовлення.
Доставка
Доставляється акваріум в зібраному виді (вимитий грунт, чисті камінчики, рослина, і корм) в окремому пакетику з водою Рибка і акваріумна вода в спеціальному пакеті. Воду ми привозимо саме з акваріума, де рибка живе, щоб мінімізувати стрес і створити максимально сприятливі умови для життя Вашого майбутнього улюбленця. Вам залишається тільки наповнити акваріум водою і випустити рибку. При такій комплектації - Ви легко зможете самі транспортувати акваріум з рибками упродовж 12 годин.
 
Важливо
Акваріумний набір - це комплексне рішення, яке компанія AquaTime пропонує сьогодні покупцеві. Унікальність цієї пропозиції полягає в тому, що ми пропонуємо вже готову пропозицію в комплексі - готовий комплект - акваріум з рибками і усім необхідним для їх комфортного утримання (камінчики, рослини, декорації, якісний корм, вода і так далі).
Вам не треба думати про складання устаткування в акваріумі, про сумісність рибок, про вибір декору (камінчики, рослини) - усе це надано на нашому сайті у вже зібраних готових комплектах з різними оформленнями і рибками на вибір. Вам треба тільки вибрати вподобаний акваріумний набір, рибок, і ми доставимо безкоштовно по Києву бажане замовлення.
Тільки наша компанія пропонує вже готові рішення, ми найперші і з величезним досвідом в цьому напрямі, тільки у нас найбільший і різноманітний вибір акваріумних комплектів з рибками.
 
Вибираючи нас, Ви повністю можете бути упевнені в якісному сервісі.
Нас вибирають люди, які цінують свій час.
Нам довіряють тому, що ми відповідально і з любов'ю відносимося до своєї справи.
 
 

 
 
 
 

Похожие товары

Diversa Startup 40 Led, 25л
Аквариумый набор с рыбками Diversa Startup 40 Led, 25л
4100 грн
Обрати

Дизайн «Green White»
Акваріум-келих з рибкою   Півник
от 1750 грн
Обрати
С живыми растениями
Дизайн «River»
18л с оборудованием, с живыми растениями и Золотыми рыбками
4500 грн
Обрати

Дизайн «Green River»
Акваріумний набір Tetra Cascade Globe 6.8л з рибкою Півник
3900 грн
Обрати

Дизайн «White River»
Акваріумний набір Tetra Cascade Globe 6.8л з рибкою Півник
3900 грн
Обрати
Дизайн «Red River»
Круглий акваріум з рибкою   Півник
от 1300 грн
Обрати
 
 
На главную страницу На предыдущую страницу На начало страницы