Лідери продажу

Дизайн «Red River»
Круглий акваріум з рибкою   Півник
Обрати

Дизайн «Red White»
Акваріум-келих з рибкою    Півник
Обрати

Дизайн «Green White»
Акваріум-келих з рибкою   Півник
Обрати

Дизайн «White and White»
Акваріум-келих з рибкою   Півник
Обрати

Вітаємо Вас на нашому сайті !

Компанія Aquarium Time надає свої послуги у сфері акваріумістики з 2007 року. Ми виготовляємо акваріуми як під замовлення, так і пропонуємо фірмові готові акваріуми. Наші фахівці запропонують вам індивідуальні проекти та запустять водну систему. Ми здійснюємо регулярне сервісне обслуговування акваріумів різного об'єму. 
 
Якщо ви бажаєте зробити інтер'єр свого будинку, квартири чи офісу особливим, то акваріум з рибками - це саме те, що Вам потрібно. Час не стоїть на місці і в ногу з сучасним дизайном звичайний класичний прямокутний акваріум перевтілюється в -  акваріум-картину,  перегородку, кутовий акваріум, аквариум-колону, барну стійку, -  меж фантазії в цьому немає.
 

Замовити акваріум 

Компанія AquaTime надає повний спектр послуг з виробництва акваріумів на замовлення: це виготовлення акваріумів з силікатного скла, деталювання і виробництво меблів, проєктування каркасної частини акваріума, виготовлення системи освітлення акваріума, різний матеріал кришки (ПВХ, дерево, шпон). Акваріум великий або маленький, кутовий або прямокутний, аквариум-колона або перегородка, - у виготовленні вимагає великого досвіду і навичок, якими ми володіємо, щоб внести частинку живої природи в ваш інтер'єр.
 
З 2007 року ми  виготовляємо прісноводні акваріуми, пропонуємо індивідуальне оформлення та великий вибір риб, що дозволяє зробити Ваш акваріум  найунікальнішим. 
 

Готові комплекти - акваріум з рибками

Якщо ви початківець, або вам потрібен акваріум невеликого розміру, то ми пропонуємо великий вибір акваріумів, які мають різну форму та літраж.  В розділі "Готові комплекти" ви можете ознайомитися з готовими пропозиціями повністю  укомплектованих акваріумів та уподобаний варіант протягом доби буде  облаштований в вашому будинку чи офісі.
 
Особливість цієї пропозиції полягає в тому, що ми подбали про устаткування акваріума, сумісність рибок, вибір декору, харчування, адаптацію до нового середовища проживання. 
Вам лише потрібно обрати вподобаний акваріумний комплект та рибок, яких ми пропонуємо зеселити (акваріум з рибками,  акваріум з рибкою). Доставка замовлення по Киеву безкоштовна.
 

Сервісне обслуговування акваріума

Акваріум красивий та вражаючий, коли він доглянений та чистий. В його середовищі "кипить" життя, яке потребує якісного та регулярного  догляду. Наша компанія надає професійні послуги з комплексного обслуговування акваріумів будь-якого об'єму. Ви можете скористатися сервісним обслуговуванням один раз або на постійній основі.
При укладанні договору на постійне обслуговування акваріума Вам не доведеться турбуватись про своєчасний догляд за технічним обладнанням, належним самопочуттям жителів акваріума та його чистотою - цим займуться наші фахівці, які відповідально та професійно виконують свою роботу. 
 
Ми створюємо саморегулюючу систему, завдяки чому акваріум вимагає мінімум Вашого часу. Вам залишається лише годувати своїх улюбленців і зручно влаштувавшись, спостерігати за їх цікавим і повним загадок життям.
 
 
 
 
На главную страницу На предыдущую страницу На начало страницы