Акваріум з рибками Sunsun YA-01, 4л

Увеличить

Доставка по Києву
безкоштовно!!!

У комплекті: Рибки на вибір, акваріум Sunsun YA-01, 4л, Led світильник 5 Вт, фільтр з аерацією, галька білий мармур, рослина штучна 1 шт, корм для рибок на 6 міс, вода на об'єм акваріума, інструкція по догляду.
Набор №1Обрати
Неон Блакитний

Данио Рожевий

Сомик

Набор №2Обрати
Гуппі

Неон Червоний

Сомик

Набор №3Обрати
Пецилія

Даніо Мікс

Ампулярія равлик

 

Замовити

*Ваше Ім'я
Ваш E-mail
*Телефон
*Адреса, куда слід доставити
День і час прибуття
*Форма і об'єм акваріуму (зразок: круглий на 5 літрів/ бокал на 6 літрів)
*Набір риб, який Вам сподобався (зразок: Набір №1)
Тут Ви можете написати нам листа (задати питання, якщо забажаєте щось додати до акваріуму, то вкажіть номер товару (приклад, №1- амфора) и т.щ.)
Вкажіть код з малюнку Оновити малюнок
 

 Аквариумий комплект з рибками Sunsun YA-01, 4л
ВСЕ ВКЛЮЧЕНО. Вибираючи цю послугу, Вам залишається тільки вибрати акваріум з вподобаним дизайном, рибок, заповнити форму замовлення і ми безкоштовно доставимо акваріумний комплект!!!.
 
Якщо ви вирішили завести рибок, оновити старий акваріум або зробити подарунок, Вашій увазі ми готові запропонувати акваріумний набір Sunsun YA - 01 разом з рибками на вибір. Акваріум виконаний за технологією безшовного литва - що робить його максимально захищеним від протікань. Розміри, дизайн, форма - усе це робить цей комплект ідеальним настільним акваріумом. Багата комплектація акваріума і невеликий об'єм оптимально підійде для новачків в акваріумістиці. Унікальний дизайн акваріума, дозволяє приховати усі елементи відходу, що зокрема фільтрує установку і світильник. Завдяки декоруючій зовнішній рамці в акваріумі Sunsun YA - 01, реалізована система фільтрації збільшеного об'єму, що значно заощадить час на його обслуговування. Установка, що фільтрує, оснащена системою аерації, для насичення води киснем. Це виключає необхідність придбання додаткового устаткування для аерації.
Світильник акваріума складається зі світлодіодів і вмонтований в кришку акваріума, яка щільно прилягає до акваріума, за рахунок чого, виключає підвищене випаровування води.
 
На додаток ця комплектація акваріума оснащена світильником Led. Led освітлення акваріумів на сьогодні передова технологія, яка має ряд переваг від інших типів освітлення :
-оптимальный колір світла для прісноводих акваріумів
-возможность регулювання напряму кута світла
-экономия енергії -производительность
-долговечность
-безопасность
 
Маючи в наборі повний комплект устаткування і оптимальний об'єм акваріума дозволяє містити в нім найрізноманітніших і красивих рибок, наприклад: Півник, Неони, Гупії, Даніо Glo - fish, Сомик і так далі.
 
Простота обслуговування та догляду виводять цей комплект на перше місце в категорії "Мій перший акваріум" - його з легкістю може обслужити навіть дитина від 6-ти років. Для простоти обслуговування, акваріум внизу оснащений вивідною трубочкою, за допомогою якої ви легко зможете злити воду з акваріума, без необхідності перевертати його або нести до ванної кімнати.
 
Усе необхідне для запуску акваріума, є в комплекті.
Замовити або купити акваріумний комплект з рибками Sunsun YA - 01 в Києві Ви можете, заповнивши форму замовлення на сайті або подзвонити по вказаних номерах телефону.
 
Доставка
Доставляється акваріум в зібраному виді (вимитий грунт, чисті камінчики, рослина, і корм) в окремому пакетику з водою Рибка і акваріумна вода в спеціальному пакеті. Воду ми привозимо саме з акваріума, де рибка живе, щоб мінімізувати стрес і створити максимально сприятливі умови для життя Вашого майбутнього улюбленця. Вам залишається тільки наповнити акваріум водою і випустити рибку. При такій комплектації - Ви легко зможете самі транспортувати акваріум з рибками упродовж 12 годин.
 
Важливо
Акваріумний набір - це комплексне рішення, яке компанія AquaTime пропонує сьогодні покупцеві. Унікальність цієї пропозиції полягає в тому, що ми пропонуємо вже готову пропозицію в комплексі - готовий комплект - акваріум з рибками і усім необхідним для їх комфортного утримання.
Вам не треба думати про складання устаткування в акваріумі, про сумісність рибок, про вибір декору (камінчики, рослини) - усе це надано на нашому сайті у вже зібраних готових комплектах з різними оформленнями і рибками на вибір. Вам треба тільки вибрати вподобаний акваріумний набір, рибок, і ми доставимо безкоштовно по Києву бажане замовлення.
Тільки наша компанія пропонує вже готові рішення, ми найперші і з величезним досвідом в цьому напрямі, тільки у нас найбільший і різноманітний вибір акваріумних комплектів з рибками.
 
Вибираючи нас, Ви повністю можете бути упевнені в якісному сервісі.
Нас вибирають люди, які цінують свій час.
Нам довіряють тому, що ми відповідально і з любов'ю відносимося до своєї справи! 

 
 
 
 

Похожие товары


Дизайн «River»
Акваріум Sunsun ATK 200D 10л з Золотою рибкою
3100 грн
Обрати

Дизайн «Red River»
Акваріум-келих з рибкою   Півник
от 1650 грн
Обрати
Дизайн «Green White»
Круглий акваріум з рибкою   Півник
от 1400 грн
Обрати
Minjiang MJ 268, 10л
Аквариум с рыбками Minjiang 10л
3300 грн
Обрати
Дизайн «Red White»
Круглий акваріум з рибкою   Півник
от 1400 грн
Обрати

Дизайн «White»
Акваріум-келих з рибкою    Півник
от 1700 грн
Обрати
 
 
На главную страницу На предыдущую страницу На начало страницы