Обслуговування акваріумів в Києві

Акваріум красивий та вражаючий лише тоді, коли за ним доглядають. Чистка акваріума повинна виконуватись регулярно, а не лише тоді, коли через забруднення не видно її жителів. Ця робота потребує терпіння, акуратності, наполегливості та професійності.
 
Обслуговування акваріума триває різну кількість часу, це залежить від розміру акваріума, його жителів, оформлення та обладнання. З тривалістю життя живих істот акваріум поступово забруднюється, поміж продуктів життєдіяльності, на склі формується наліт, збираються мікроорганізми, живі рослини розростаються і т.д. Прийшов час почистити акваріум і прибрати за його мешканцями.
 
Професійне обслуговування прісноводного або морського акваріума, особливо на початковому етапі, дуже важливе. Акваріум, як живий організм має вік – в «юності» (до 1 року) і в старості (більше ніж 3 роки) він найбільш вразливий і потребує ретельного, професійного догляду. Також важливо, щоб акваріуміст володів необхідними знаннями та досвідом у використанні тестів, наповнювачів системи фільтрації, ліків для прісноводних та морських риб і т.д. Перелік послуг по обслуговуванню акваріума в Києві та області включає в себе:
   1.очищення скла акваріума від водоростей та нальоту;
   2.підміна води;
   3.догляд за обладнанням (фільтр, система освітлення і т. д.);
   4.сифонування ґрунту;
   5.спостереження та підтримання здоров’я акваріумних мешканців;
   6.створення оптимальних умов для життєдіяльності риб, рослин і інших жителів акваріума. Контроль гідрохімічного балансу акваріума;
   7.контроль загального стану акваріума (робота обладнання, системи освітлення та аерації, параметри складу води);
   8.очищення акваріумного декору;
   9.консультація та рекомендації по загальному фукціонуванню всього акваріумного комплексу.
 
Якісний та професійний догляд за Вашим акваріумом дає можливість створити природні умови проживання для ваших водних мешканців. Під час догляду за акваріумом важливо звернути увагу не лише на чисте скло, фільтр, ґрунт, а й стан здоров’я його мешканців та показники води. Ми надаємо професійні послуги та можемо вкласти договір про регулярне сервісне обслуговування акваріума.
 
Окрім абонентського ви можете замовити разове сервісне обслуговування акваріума в Києві по телефону +3063-802-0001. Протягом доби наш спеціаліст відвідає вас і наведе красу та порядок в вашому акваріумі:
  •почистить фільтр, зробить підміну води, помиє стінки від мікроводорослей, проведе сифонування ґрунту та очищення декорацій (якщо вони підлягають демонтажу);
  •протестує акваріумну та водопровідну воду на карбонатну або загальну жорсткість, pH, амміак, нітрати;
  • дасть необхідні рекомендації по догляду за акваріумом, сумісності його житилей і їх харчуванню;
  •поставить діагноз, визначить спосіб лікування, привезе необхідні лікарські препарати;
  •якщо ви бажаєте поповнити акваріумний колектив, то здійснить доставку нових риб та дотримуючить всіх правил аклімитизаії проведе заселення.
  •за вашим бажанням змінить або доповнить рослинність чи декорації;
  •облаштує та підключить обладнання і інш.
 
Компанія "Aquarium Time" здійснює якісне обслуговування акваріумів в Києві та області, яке проводять кваліфіковані спеціалісти, що мають знання та великий досвід в цій сфері. Вам залишається лише годувати акваріумних мешканців та, зручно вмостившись, спостерігати за їх цікавим, загадковим життям.
 
 
 
На главную страницу На предыдущую страницу На начало страницы